• ۸۴ بازدید
  • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹
Aoao Video to GIF Converter تبدیل بخشی از فیلم به انیمیشنهای GIF

Aoao Video to GIF Converter دانلود نرم افزار تبدیل بخشی از فیلم به انیمیشنهای GIF اوا ویدئو تو گیف کانورتر در آنی یار. نرم افزاری که در استخراج فریم ها از فیلم ها و ذخیره آنها در GIF متحرک یا سایر قالب های تصویری متخصص است.

کلیپ ها را می توان با استفاده از دکمه مرور داخلی در محیط کار اضافه کرد ، بنابراین نمی توانید به پشتیبانی کشیدن و رها کردن اعتماد کنید. با فرمت های پرونده زیر کار می کند: AVI ، MPEG ، WMV ، ASF ، VOB ، RM و دیگران.
این ابزار پشتیبانی از یک پخش کننده داخلی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بازی ویدیوی فعلی را متوقف کنید ، مکث کنید یا متوقف شوید ، به قاب قبلی یا بعدی بروید ، و همچنین به دنبال موقعیتی در جریان ویدیو باشید.
علاوه بر این ، می توانید اطلاعات مربوط به هر فیلم مانند طول ، اندازه ، ابعاد و تعداد کل فریم های شناسایی شده را مشاهده کنید و از عکس هایی با قاب مورد نظر تهیه کنید که می توان در JPG ، PNG ، ICO ، PSD ، DCX ، BMP ، PCX ذخیره کرد. یا قالب دیگر فایل
Aoao Video to GIF Converter 4.3 این امکان را به شما می دهد که بطور دستی فاصله ویدیو را که حاوی قاب هایی است که می خواهید با استفاده از کشویی داخلی ساخته شده انتخاب کنید. علاوه بر این ، شما می توانید نقاط شروع و پایان را وارد کنید ، اندازه خروجی را انتخاب کنید و جلوه های ویژه مختلفی مانند سیاه و سفید ، مقیاس خاکستری ، تاری ، تیز ، تیز ، سر و صدا و موارد دیگر را اعمال کنید.
این ابزار به شما امکان می دهد تا قاب های استخراج شده را پیش نمایش کنید ، یک یا ده فریم را اضافه یا تفریق کنید ، سرعت را تغییر داده و داده های صادرات برنامه را به همان مکانی که ویدیو در آن ذخیره شده است انجام دهید یا یک دایرکتوری تعریف شده توسط کاربر تعیین کنید. وقتی نوبت به گزینه های تبدیل رسید ، می توانید فریم ها را به پرونده GIF متحرک یا استاتیک ، JPG ، BMP ، TGA ، TIF ، PCX یا سایر فرمت های پرونده صادر کنید.
به طور خلاصه ، Aoao Video to GIF Converter 4.3 یک برنامه قابل اعتماد است که با مجموعه ای از ویژگی های مفید برای کمک به شما در استخراج فریم و کنترل زمان خروجی ، اندازه و نرخ فریم همراه است.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار