• ۷۹ بازدید
  • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹
FairStars Audio Converter Pro – Portable مبدل فایل صوتی

FairStars Audio Converter Pro دانلود نرم افزار مبدل فایل صوتی فایر استارز ایدیو کانورتر در آنی یار. برنامه ای که امکان می دهد آهنگ های صوتی را در قالب های مختلفی از جمله MP3 ، FLAC ، AMR ، OGG ، WAV و WMA رمزگذاری کنید.

رابط برنامه ساده و ساده برای حرکت از طریق است. آهنگ های صوتی را می توان با استفاده از مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” به لیست وارد کرد. پردازش دسته ای مجاز است.
در صف می توانید نام ، طول ، اندازه ، قالب ورودی و خروجی و همچنین فهرست خروجی و وضعیت هر پرونده را بررسی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد پوشه مقصد و نوع پرونده (برای افراد یا تمام پرونده ها) است تا بتوانید کار تبدیل را انجام دهید.
علاوه بر این ، می توانید پارامترهای صوتی را در مورد نرخ فرکانس نمونه ، بیت در هر نمونه ، حالت کانال ، سطح فشرده سازی ، کیفیت و سایر موارد تغییر دهید.
اما همچنین می توانید FairStars Audio Converter Pro را فعال کنید تا میزان صدا را در حین کار تنظیم کنید ، برچسب های ID3 را ذخیره کنید ، فایل های منبع را بعد از تبدیل موفقیت آمیز حذف کنید ، هنگام استفاده مجدد از حالت سریع با استفاده از حالت سرعت بالا و موارد دیگر.
ابزار تبدیل صوتی در حین استفاده از یک مقدار کم تا متوسط ​​از منابع سیستم ، به سرعت کار را تمام می کند. این برنامه از چندین میانبر و پوسته صفحه کلید برای رابط پشتیبانی می کند ، کیفیت صدای خوبی را حفظ می کند و برای اولین بار یک آموزش خوب نوشته شده (با عکس های فوری) در اختیار کاربران اصلی قرار می دهد. ما FairStars Audio Converter Pro 1.82 را به تمام کاربران توصیه می کنیم.

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار