• ۸۰ بازدید
  • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹
Freemake Audio Converter مبدل فایل های صوتی

Freemake Audio Converter دانلود نرم افزار مبدل فایل های صوتی فری میک ایدیو کانورتر در آنی یار. نرم افزار نرم افزاری است که می توانید برای رمزگذاری آهنگ های صوتی بین چندین فرمت از جمله WMA ، WAV ، MP3 ، FLAC ، M4A و OGG استفاده کنید.

رابط برنامه ساده ، جذاب ، تمیز و بصری است. فقط آهنگ های صوتی را می توان از طریق مرورگر فایل به صف وارد کرد ، زیرا روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود. پردازش دسته ای مجاز است.
در لیست می توانید نام ، قالب منبع ، مدت زمان ، تنظیمات و اندازه هر آهنگ را بررسی کنید.
پس از مشخص کردن فرمت و مقصد خروجی ، می توانید روند تبدیل را ادامه دهید.
علاوه بر این ، می توانید تنظیمات صوتی را هنگام استفاده از کانال ها ، میزان فرکانس نمونه و میزان بیت تغییر دهید. به علاوه ، می توانید از پیش تعیین شده موجود استفاده کنید یا نسخه مورد نظر خود را ایجاد کنید.
از این گذشته ، می توانید صدا را از پرونده های ویدیویی استخراج کنید ، آهنگ را تغییر نام دهید ، مسیر پوشه موقت را تنظیم کنید ، زبان رابط را تغییر دهید ، فایل ها را ادغام کنید و موارد دیگر.
برنامه تبدیل صدا حجم بسیار بالایی از منابع سیستم را به خود اختصاص می دهد ، به سرعت کار رمزگذاری را تمام می کند و قادر به حفظ کیفیت صدای بسیار خوب در پرونده های خروجی است. همچنین یک راهنمای آنلاین با آموزش های ویدیویی وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید.
نکته آخر این است که مبدل صوتی Freemake ابزاری عالی برای رمزگذاری فایل های صوتی است و ما آن را به همه کاربران اعم از صحبت کردن در مورد تازه کارها یا افراد با تجربه بسیار توصیه می کنیم.

 

قابلیت های نرم افزار Freemake Audio Converter 1.1.8.12 :

تبدیل صدا بین تمام فرمت های صوتی: MP3، WMA، WAV، FLAC، AAC، M4A، OGG . لیست تمام فرمت های ساپورت شده !
مبدل رایگان mp3
تبدیل صوتی به فرمت MP3 برای playes MP3: آی پاد، آیفون، Coby، SanDisc Sansa، IRIVER، واکمن، ARCHOS، GoGear، و غیره .
تبدیل صوتی به فرمت های M4A برای دستگاه های اپل. کوچکتر از فایل های صوتی MP3 برای پخش در آی پاد، آی فون، اپل و یا در iTunes.
ارسال مستقیم فایل های MP3 و ACC از مبدل صوتی به iTunes .
ادغام چند فایل صوتی در یک فایل با Freemake Audio Converter .
استخراج صدا از فایل های ویدئویی :  DVD, H.264, AVI, MPEG, MP4, MKV, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT, FLV و غیره . لیست تمام فرمت ها !
Freemake Audio Converter بدون هیچ گونه محدودیت ویژگی و هزینه پنهان طراحی شده است .
بزودی : ایجاد Audio CD و MP3 discs با مبدل

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار