• ۸۶ بازدید
  • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹
Open Blu-ray Ripper مبدل فیلمهای Blu-ray

Open Blu-ray Ripper دانلود نرم افزار مبدل فیلمهای Blu-ray اوپن بلورای ریپر در آنی یار.چندین برنامه ای که به شما کمک می کند پرونده های خود را به راحتی مدیریت کنید.

این یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد فیلم های Blu-ray را rip کنید و فایل ها را به فرمت های مختلف تبدیل کنید تا بعدا بتوانید آنها را در دستگاه های مختلف مورد نظر خود پخش کنید. این یک رابط گرافیکی تمیز و بصری با بسیاری از ابزارهای خوب در دست ورزش است.
این برنامه مدت زیادی طول نمی کشد تا نصب شود و با یک مجموعه پیچیده ای که شما نیاز دارید قبل از استفاده از آن تکمیل کنید ، همراه نیست. این یک رابط گرافیکی تمیز و بصری با بسیاری از ابزارهای خوب در دست ورزش است.
Open Blu-ray Ripper یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد فیلم های Blu-ray را ضبط کرده و فایل ها را به فرمت های مختلف تبدیل کنید تا بعدا بتوانید آنها را در دستگاه های مختلف مورد نظر خود پخش کنید.
این می تواند فیلم های Blu-ray را به فرمت های صوتی و تصویری پرطرفدار تبدیل کند تا بتوانید آزادانه در دستگاه های مختلف مانند iPod ، iPhone ، iPhone 3GS ، iPhone 4 ، iPhone 4S ، iPhone 5 ، iPad 1، iPad 2، iPad جدید ، اپل تماشا کنید. تلویزیون ، PSP ، PS3 ، Xbox 360 ، Zune ، تلفن همراه ، GPhone ، تلفن های هوشمند ، PMP ، رایانه های جیبی ، PDA و موارد دیگر.
حتی یک تابع برای تبدیل فیلم های ۲D به ۳D و تنظیم ویژگی های ۳D دارد ، بنابراین می توانید پرونده های خود را بی نظیر کنید.
این می تواند فیلم Blu-ray خود را مرتباً برش داده و برش دهد ، همچنین میزان روشنایی ، کنتراست ، اشباع ، تلنگر عمودی ، تلنگر افقی و جلوه فیلم را تنظیم کند. همچنین می توانید متن فیلم و تصویر را در فیلم های Blu-ray خود اضافه کنید. این امکان را به شما می دهد تا قبل از تبدیل آنها ، فیلم ها را پیش نمایش کنید.
در کل ، Open Blu-ray Ripper 2.90 یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد فیلم های Blu-ray را ریپل کنید و فایل ها را به فرمت های مختلف تبدیل کنید تا بعدا بتوانید آنها را در دستگاه های مختلف مورد نظر خود پخش کنید.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار