• ۹۷ بازدید
  • اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹
ImTOO Audio Converter Pro مبدل فایل صوتی

ImTOO Audio Converter Pro دانلود نرم افزار مبدل فایل صوتی ایم توو ایدیو کانورتر در آنی یار. نرم افزار جامع نرم افزاری است که به منظور تبدیل فایل های صوتی به قالب های دیگر و همچنین استخراج جریان صوتی از پرونده های ویدیویی و ذخیره آنها در انواع دیگر فایل ها طراحی شده است. این نرم افزار از MP3 ، M4A ، OGG ، WMA ، WAV ، AAC ، AC3 و FLAC پشتیبانی می کند ، اما نام معدودی دارد.

روش نصب یک کار سریع و آسان است که نیازی به توجه خاصی ندارد. ImTOO Audio Converter Pro یک پنجره تمیز با یک طرح بصری را تصویب می کند ، که می توانید با اضافه کردن پرونده ها به لیست کارها ، شروع به کار کنید.
راه ساده برای انجام یک کار تبدیل با مشخص کردن مشخصات و دایرکتوری خروجی است. با این حال ، کاربران پیشرفته علاوه بر نام فایل و اشعار ، امکان تنظیم پارامترهای صدا را نیز دارند که مربوط به کیفیت ، تعداد کانال ها و حالت تقسیم است. با این تنظیمات سفارشی می توانید پروفایل های جدیدی ایجاد کنید.
علاوه بر این ، پیش نمایش فایلهای صوتی و تصویری منبع در یک دستگاه پخش رسانه داخلی ، تعیین تعداد هسته های CPU برای استفاده برای به نفع سرعت تبدیل یا مصرف منابع ، امکان پذیر است ، ImTOO Audio Converter Pro را با اولویت کم ، عادی یا فقط اجرا کنید وقتی سیستم بیکار است ، الگوی نامگذاری پرونده را ایجاد کنید ، یک عمل خودکار بعد از کار (به عنوان مثال برنامه خروج ، خاموش کردن رایانه شخصی) را نشان دهید ، و همچنین اعلان های سینی را هنگام تکمیل کار غیرفعال کنید.
ImTOO Audio Converter Pro عملکردهای اضافی اختصاص داده شده به پردازش صوتی را ادغام می کند. شما می توانید سی دی های صوتی را پاره کرده و به طور خودکار آنها را با پسوند دلخواه ذخیره کنید ، آنها را به قطعات کوچکتر بریزید ، و همچنین از افکت هایی استفاده کنید (محو ، عادی سازی ، باند پاس ، کر ، پرچین ، اکو). آخر اینکه ، آهنگ ها می توانند به CD صوتی (MP3 یا WMA) سوخته شوند ، و می توانید برچسب میزان صدا ، تعداد نسخه ها و سرعت نوشتن را تنظیم کنید
مشاغل تبدیل به سرعت انجام می شود در حالی که ImTOO Audio Converter Pro در منابع سیستم روشن است. زمان پاسخگویی خوبی دارد و آهنگهای صوتی با کیفیت را ارائه می دهد. این ابزار بدون نیاز به ایجاد ویندوز برای آویز کردن ، خرابی یا پاپ کردن پیام های خطا ، در ارزیابی ما یکنواخت عمل کرده است.
به طور کلی ، ImTOO Audio Converter Pro 6.5.0 ثابت می کند که یک برنامه کاربردی برای تبدیل ، پاره کردن و سوزاندن فایلهای صوتی به دیسک است که با پشتیبانی از نوع پشتیبانی گسترده فایل و تنظیمات متعدد سفارشی سازی پشتیبانی می شود ، در عین حال برای مبتدیان کاربر پسند است.

 

قابلیت های نرم افزار ImTOO Audio Converter Pro 6.5.0 :

تبدیل بسیار ساده فایل ساده تنها با یک کلیک
سرعت فوق العاده بالا در تبدیل فایل های صوتی
امکان تبدیل دسته ای فایل های صوتی
پشتیبانی از انواع فرمت های صوتی معروف
پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای
قابلیت اجرا در نسخه های مختلف ویندوز

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار