• ۸۱ بازدید
  • اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹
ImTOO Audio Maker تبدیل و رایت فایلهای صوتی

ImTOO Audio Maker دانلود نرم افزار تبدیل و رایت فایلهای صوتی ایم توو ایدیو میکر در آنی یار. راه حل جامع نرم افزاری است که با چندین کارکرد مفید برای پخش ، تبدیل ، برداشت و تقویت آهنگ های مورد علاقه شما همراه است.
CD ها را ریخته و بسوزانید و پرونده ها را تبدیل کنید

رابط ارائه شده مدرن و آسان برای استفاده است ، به یک لیست پرونده ها ، صفحه نمایش ، پخش کننده پیش نمایش و یک نوار ابزار کوچک تقسیم می شود که تمام عملکردهای لازم را برای ویرایش و تقویت سوابق شما پشته می کند.
این برنامه از فرمت های فایل های ویدیویی مانند MPEG ، MPG ، DAT ، AVI ، MOV ، VOB ، WMV ، ASF ، MP4 و ۳GP و همچنین انواع صوتی مانند MP3 ، M4A ، MP2 ، OGG ، WAV ، WMA و AAC پشتیبانی می کند.
از این برنامه می توان برای تقسیم کردن داده ها از CD درج شده و تبدیل آنها به فرمت صوتی دلخواه استفاده کرد. شما می توانید چندین بار سوابق را بارگیری کنید و آنها را به صورت همزمان تبدیل کنید.
از پنل واقع در پایین می توانید مشخصات خود را ایجاد کنید که در سایر جلسات قابل استفاده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فرمت فایل مورد نظر و پوشه مقصد را انتخاب کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید نام ، کیفیت صدا ، کانال ها و اشعار مربوط به هر رکورد را ویرایش کنید. پخش کننده به شما امکان می دهد تا از هر پرونده پیش نمایش کنید و میزان صدا را افزایش دهید.
ImTOO Audio Maker 6.5.0.20170209 همچنین دارای اسپلیتر است که به شما کمک می کند فیلم یا آهنگ را به قطعات کوچکتر برش دهید و آنها را در درایو ذخیره کنید. علاوه بر این ، شما می توانید چندین اثر مانند محو شدن در داخل و خارج ، عادی سازی ، کر و اکو را اعمال کرده و با کشیدن کشویی ها ، آنها را تنظیم کنید.
آخر ، شما باید این گزینه را تنظیم کنید که یک بار فرآیند تبدیل انجام شود ، مانند خروج از برنامه ، رایانه را خاموش کرده یا در حالت خواب ارسال کنید. به علاوه ، می توانید برنامه را در پس زمینه اجرا کنید.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار