• ۸۴ بازدید
  • اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹
Internet Friendly Media Encoder فشرده‌ سازی فیلم ها

Internet Friendly Media Encoder دانلود نرم افزار فشرده‌ سازی فیلم ها اینترنت فرندالی مدیا انکودر در آنی یار. یک ابزار تبدیل و بهینه سازی ویدیوی قابل اعتماد است که به استاندارد فشرده سازی ویدیویی H.265 / HEVC نسل بعدی متکی است و نویدبخش فشرده سازی بالا بدون تأثیرگذاری بر کیفیت پخش است.

این نرم افزار از برخی از فرمت های ویدیویی معروف ، مانند ظروف MKV ، MP4 ، M4V ، AVI ، DIVX ، WMV ، MPG ، MPEG ، MPV ، M1V ، DAT ، VOB و همچنین فایل های EMP و EMM پشتیبانی می کند. در مورد خروجی ، می تواند فیلمهای MKV یا MP4 ایجاد کند.
این امکان را به شما می دهد صف هایی را ایجاد کنید که می توانند تعداد زیادی فیلم ورودی داشته باشند و هر یک از ویدیوها را یک به یک پردازش می کنند ، لیستی از تمام اقدامات خود را در منطقه “Console” نمایش می دهد. فیلم ها در یک جدول ساده ، در کنار کدک استفاده شده ، وضوح تصویر ، عمق کمی و موقعیت مکانی نمایش داده می شوند.
Internet Friendly Media Encoder 7.7.0.0 به شما امکان می دهد تنظیمات ویدئویی و صوتی را قبل از شروع به تبدیل پرونده های ورودی پیکربندی کنید. این مجموعه با مجموعه ای از حالت های از پیش تنظیم شده تنظیم می شود که سعی می کنند تعادل بین سرعت و کیفیت خروجی پیدا کنند و امکان شخصی سازی کنترل نرخ را فراهم می آورد.
چندین رمزگذار وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، از جمله FAAC ، FLAC یا Ogg Vorbis. علاوه بر این ، می توانید سطح بیت صوتی ، فرکانس و کانال را برای فیلم های حاصل شده تنظیم کنید.
ویژگی های اضافی به شما امکان می دهد زیرنویس ها را به فیلم اضافه کنید ، همچنین اولویت CPU و تعداد هسته های استفاده شده را تغییر دهید. به این ترتیب می توانید برای به دست آوردن سرعت پردازش بالاتر از قابلیت های پردازنده استفاده کنید.
با استفاده از سهولت استفاده با یک موتور رمزگذار قدرتمند ، رمزگذار رسانه ای اینترنتی دوستانه یک رمزگذار ویدیوی قابل اعتماد است که برای هر نوع کاربر مناسب است.
اگرچه هنوز هم به پیشرفت های بیشتری نیاز دارد ، اما سرعت مطلوبی را فراهم می کند و امکان استفاده از قابلیت های استاندارد فشرده سازی H.265 را فراهم می کند.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار