• ۸۴ بازدید
  • اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹
Open DVD Ripper تبدیل فیلم های DVD

Open DVD Ripper دانلود نرم افزار تبدیل فیلم های DVD اوپن دی وی دی ریپر در آنی یار. نرم افزاری که امکان می دهد محتویات را از یک DVD بگیرید و آنها را در رایانه ذخیره کنید.

روند نصب کاملاً روان انجام می شود و شما را به یک رابط کاربری کم نظیر و مدرن منتقل می کند ، که به هر کسی امکان می دهد بدون مواجهه با مشکلات ، حتی در مواردی که تجربه کمتری با رایانه ها دارند ، با آن روبرو شوید.
این لیست طولانی از پروفایل های بهینه شده برای دستگاه های خاص را محصور می کند ، به طوری که شما همیشه می توانید بهترین کیفیت را برای رسانه مورد نظر خود استفاده کنید. برای دقیق تر بودن ، می توانید از پیش تنظیم دستگاه های Apple ، Nokia ، PlayStation ، HTC ، BlackBerry و غیره را انتخاب کنید.
گذشته از این ، شما همچنین می توانید فیلم ها را به فرمت های مناسب برای YouTube ، Vimeo ، HTML5 ، Flickr ، Facebook و DailyMotion و همچنین به صدا های رایج (AAC ، AIFF ، RA ، WAV ، WMA ، MP3 ، OGG و غیره) و فایل های ویدیویی تبدیل کنید (۳GP ، AVI ، ASF ، MOV ، MKV ، MPG ، MP4 ، VOB و غیره).
از پانل تنظیمات ، می توانید دایرکتوری خروجی را انتخاب کنید ، آنالایزر هوشمند را قبل از خواندن دیسک ، زیرنویس ها هنگام پاره کردن ، عملکرد خودکار دی وی دی ها و تصویر deinterlace هنگام تبدیل ، فعال کنید.
دارای دو نوع رابط کاربر ، یک اکسپرس و یک متخصص است. دومی به شما امکان می دهد فیلم را پیش نمایش کنید و تا حدی ویرایش کنید. برای دقیق تر ، می توانید کلیپ را برش داده و برش دهید ، سطح روشنایی ، کنتراست و اشباع را لمس کنید ، متن ، علامت های سفید و جلوه های سه بعدی را با عمق دلخواه اضافه کنید.
با کمال تعجب ، روند ریزش منابع سیستم شما را مختل نمی کند و به پردازنده و حافظه نسبتاً کمی نیاز دارد.
برای نتیجه گیری ، Open DVD Ripper 3.90 هنگام استفاده از پخش ویدیو از DVD و پرونده های ISO ، یک نرم افزار مفید است. زمان پاسخگویی بسیار خوب است ، UI بصری است و تست های ما هیچ گونه خرابی یا خطایی را نشان نمی دهند.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار