• ۸۳ بازدید
  • اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹
Pavtube MTS/M2TS Converter مبدل فرمت MTS و M2TS به سایر فرمتها

Pavtube MTS/M2TS Converter دانلود نرم افزار مبدل فرمت MTS و M2TS به سایر فرمتها پاوتیوب ام تی اس کانورتر در آنی یار. ابزار نرم افزاری است که برای تبدیل فایل های MTS و M2TS به سایر قالب های ویدیویی مانند AVI ، MP4 ، WMV ، MPG و ASF طراحی شده است.

همچنین قادر به استخراج جریان صوتی برای ذخیره آن در آهنگ های صوتی مانند MP3 ، WAV ، OGG و AC3 و همچنین تهیه فیلم هایی برای پخش در iPad ، PSP ، PS3 ، Android ، BlackBerry و انواع دیگر دستگاه ها است.
روش نصب سریع و بی نظیر است. Pavtube MTS / M2TS Converter یک رابط تمیز و بصری است ، که در آن کاربران ممکن است فیلم ها را برای تبدیل با استفاده از مرورگر فایل ، نمای پوشه یا روش کشیدن و رها انتخاب کنند.
همانطور که احتمالاً شک کرده اید ، پردازش دسته ای پشتیبانی می شود ، به این معنی که می توانید همزمان با چندین کلیپ کار کنید تا مدت کلی شغل را کاهش دهید.
قبل از شروع عملیات تبدیل با مشخص کردن نمایه خروجی و ذخیره فهرست ، می توانید کلیپ ها را در یک دستگاه پخش رسانه ای کوچک و داخلی بچرخانید و قاب ها را ضبط کنید ، فیلم ها را در یک پرونده واحد ادغام کنید یا کلیپ ها را بر اساس تعداد پرونده ، طول زمان به قطعات کوچکتر تقسیم کنید. یا اندازه پرونده
در مورد تنظیمات صوتی و تصویری ، کاربران پیشرفته ممکن است پروفایل های پیش فرض را با استفاده از کدک خروجی ، اندازه ، سرعت بیت ، نرخ فریم ، میزان نمونه و حالت کانال تغییر دهند. تغییرات را می توان در نمایه موجود رونویسی کرد یا در نمایه جدید ذخیره شد. به علاوه ، می توانید این تنظیمات را به صورت پیش فرض بازیابی کنید.
برخی از ترفندهای صوتی و تصویری در دسترس است. به عنوان مثال ، می توانید مرزهای سیاه را برش داده ، متن ، تصویر یا تصویر علامت تصویری را اضافه کنید ، روشنایی و کنتراست را تنظیم کنید ، و همچنین جریان صوتی را جایگزین کنید یا در کل حذف کنید.
Pavtube MTS/M2TS Converter 4.9.0.0 چند زبانه است و تبدیل سریع را انجام می دهد ، که در طی آن می توان کامپیوتر را تنظیم کرد تا به طور خودکار خاتمه کار را انجام دهد. CPU و RAM به حداقل می رسند و فیلمهای خروجی از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.
روی هم رفته ، Pavtube MTS/M2TS Converter 4.9.0.0 یک ابزار تبدیل ویدیو غنی از ویژگی است که با پشتیبانی از بسیاری از قالب های صوتی و تصویری محبوب ، به همراه گزینه های پیشرفته پیکربندی ، پذیرای انواع کاربران است.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار