• ۸۳ بازدید
  • اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹
Xilisoft Blu-Ray Ripper مبدل Blu-ray

Xilisoft Blu-Ray Ripper دانلود نرم افزار مبدل Blu-ray زیلی سافت بلورای ریپر در آنی یار. برنامه کاربردی است که به کاربران کمک می کند تا دیسک های Blu-ray را به راحتی تکه تکه کنند تا در هر زمان فیلم ها را در رایانه های شخصی خود ذخیره کند.

این ابزار مجهز به یک رابط کاربری آسان و کاربردی است که بدون در نظر گرفتن سطح مهارت رایانه ای ، استفاده از قابلیت های آن را برای کاربران آسان می کند.
برای شروع فرآیند پاره کردن ، کاربران به سادگی باید دیسک Blu-ray مورد نظر خود را انتخاب کنند و یک پوشه خروجی برای فیلم ها انتخاب کنند.
این برنامه همچنین با انتخاب یک اندازه خاص برای آنها و با تغییر کیفیت کلیپ خروجی ، امکان تنظیم مجموعه ای از گزینه ها را برای فیلمهای خروجی فراهم کرده است. علاوه بر این ، آنها می توانند کیفیت صدا را تغییر دهند ، همچنین می توانند فیلم اصلی را در قطعات کوچکتر تقسیم کنند.
با کمک این ابزار ، کاربران می توانند اطمینان حاصل کنند که دیسک های Blu-ray آنها به کلیپ هایی تبدیل شده اند که با طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله تلفن های هوشمند و تبلت ها سازگار هستند.
کاربران می توانند فیلم های خود را به قالب هایی تبدیل کنند که می توانند در دستگاه های Android ، BlackBerry و Windows Phone و همچنین در Apple iPhone ، iPod ، iPad و Apple TV پخش شوند. علاوه بر این ، آنها همچنین می توانند آنها را به کلیپ های سازگار با Xbox ، PSP ، Wii و سایر دستگاه ها تبدیل کنند.
این برنامه می تواند تنظیم شود تا یک سری اقدامات بعد از پاره شدن ، مانند “برنامه خروج” را انجام دهد ، رایانه را روی Stand By یا Hibernate قرار دهد ، یا آن را کاملاً خاموش کنید.
این نرم افزار را می توان برای تقسیم فیلم ها به قطعات کوچکتر در طی فرایند پاره شدن استفاده کرد ، اما می توان از آن برای ادغام چندین کلیپ در یک فیلم طولانی و طولانی تر نیز استفاده کرد.در کل ، Xilisoft Blu-Ray Ripper 7.1.1 به راحتی می تواند گزینه خوبی را برای کاربرانی که علاقه مند به پاره کردن دیسک های Blu-ray و ذخیره آنها در قالب های مختلف ویدیویی هستند ، به اثبات برساند تا از سازگاری با طیف گسترده ای از دستگاه ها اطمینان حاصل شود. همچنین امکان تقسیم و ادغام را در اختیار آنها قرار می دهد ، در حالی که به آنها امکان می دهد فیلم های خروجی را مطابق دلخواه خود تنظیم کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Xilisoft Blu-ray Ripper :

ریپ کامل دیسک های Blu-ray
امکان تبدیل دیسک های بلوری با حفظ کیفیت آن
قابلیت استخراج ویدیوها
امکان تبدیل ویدئو های بلوری به HD و فرمت های رایج دیگر
امکان جداسازی صدا از ویدیو
امکان اضافه کردن افکت به ویدیو
دارای تنظیمات پیشرفته
قابلیت اضافه نمودن Watermark

 

توضیحات :

هنگام استفاده از نرم افزار اینترنت رو قطع کنید.
برای استفاده از keygen فایل مورد نظر در پوشه cfg رو به keygen معرفی کنید.
برای جلوگیری از باطل شدن سریال نرم افزار رو در فایروال قرار بدید.
 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار