• ۱۵۱ بازدید
 • خرداد ۱۱, ۱۳۹۹
نحوه ثبت نام موفق اینترنتی ایران خودرو

در این مطلب نحوه ثبت نام ایران خودرو به همراه مراحل ثبت نام اینترنتی و ترفند ثبت نام سریع در سایت ایران خودرو، در فیلم نحوه ثبت نام ایران خودرو آموزش داده شده است.

زمان آغاز ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو به اعلام شد و در خصوص نحوه ثبت نام ایران خودرو به اطلاع می رساند ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی است و به صورت فروش فوری با تحویل ۳ ماهه خواهد بود.

درنظر داشته باشید به دلیل ظرفیت فروش محدود تنها افرادی که نحوه ثبت نام سریع در سایت ایران خودرو را میدانند موفق به خرید خواهند شد.

 

نحوه ثبت نام موفق اینترنتی ایران خودرو

 

نحوه ثبت نام ایران خودرو
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در خصوص نحوه ثبت نام ایران خودرو  گفت: شرکت ایران خودرو در راستای تنظیم بازار و پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان، شرایط و محدودیت هایی را برای ثبت نام در طرح فروش فوری لحاظ کرده است.

سایت ثبت نام ایران خودرو نیز به نحوی برنامه نویسی شده که محصولات میان جامعه مصرف کننده توزیع شده و کسانی موفق به ثبت نام خودرو شوند که صرفا نیازمند خودروی شخصی بوده و مصرف کننده واقعی هستند.

در مورد نحوه ثبت نام محصولات ایران خودرو به صورت تحویل فوری هم به اطلاع میرساند، ثبت نام برای فروش فوری به صورت قرعه کشی انجام میشود که شرایط آن به زودی اعلام خواهد شد.

شرایط ثبت نام در فروش فوری ایران خودرو

 1. عدم ثبت نام و یا تحویل خودرو طی ۳۶ ماه قبل
 2. دارا بودن گواهینامه و حداقل سن ۱۸ سال
 3. فروش های فوق العاده ۳ ماهه، بصورت سند در رهن خواهد بود. (یک سال)
 4. پول ثبت نام حداقل ۳ روز قبل باید در حساب متقاضی باشد.
 5. افراد دارای پلاک انتطامی فعال نمیتوانند در این طرح ثبت نام کنند.
 6. بایستی موبایل ثبت شده در سایت فروش خودروسازان به نام مشتری باشد.
 7. ابطال گارانتی خودرو در صورت عدم پیمایش در طی سه ماه
 8. عدم امکان صلح در تمامی شرایط فروش
 9. امکان واریز وجه فقط از طریق عابر بانک متقاضی وجود دارد.
 10. در روش فروش فوق العاده ۵۰ درصد قیمت مصوب از متقاضی دریافت و مابقی پس از قرعه کشی از منتخبین دریافت می گردد.

 

نحوه ثبت نام موفق اینترنتی ایران خودرو

 

زمان ثبت نام ایران خودرو
زمان ثبت نام ایران خودرو برای فروش فوری عید فطر با موعد تحویل ۳ ماهه برای خودروهای پژو پارس TU5، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، رانا و پژو ۴۰۵SLX از روز یکشنبه ۴ خرداد ۹۹ آغاز شده و پس از آن ثبت نام قطعی از طریق سایت فروش ایران خودرو ساعت ۸:۳۰ چهارشنبه ۷ خرداد به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

نکته مهم: به طور کلی سرعت عمل در هنگام ثبت نام در سایت ایران خودرو مهمترین عامل موفقیت است که رعایت موارد ارائه شده در این آموزش آنرا تضمین می کند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار