• ۲۱۶ بازدید
  • خرداد ۱۳, ۱۳۹۹
شرایط و جزییات وام ۱۰ میلیونی بازنشستگان کشوری

شرایط و جزییات وام ۱۰ میلیونی بازنشستگان کشوری

 

 

 

 

نکات مقاله:

  • اسامی برندگان وام ضروری بازنشستگان
  • وام ۸۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی
  • ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی
  • وام ۱۰ میلیونی فرهنگیان
  • صندوق بازنشستگی کشوری
  • ثبت نام وام مسکن بازنشستگان کشوری
  • وام مستمری بگیران نیروهای مسلح
  • فرم ثبت نام وام ضروری بازنشستگان ۹۹

در آنی یار با ما همراه باشید.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است. اکبر افتخاری در گفتگویی در مورد آخرین آمار وام ازدواج فرزندان بازنشسته کشوری گفت:تاکنون ۱۰ هزار نفر برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کرده اند و ثبت نام ها تا ۲۰ خرداد ماه ادامه دارد. وی ادامه داد:در این مرحله از میان متقاضیان قرعه کشی انجام و به هزار نفر وام ازدواج داده می شود و قول داده ایم این موضوع فراموش نشود به همین دلیل قصد داریم در فصول مختلف سال از میان متقاضیان دریافت وام ازدواج ثبت نام به عمل آوریم و پرداخت این وام ها ادامه دارد.

 

شرایط و جزییات وام 10 میلیونی بازنشستگان کشوری

 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین به تسهیلات دیگری به بازنشستگان کشوری تعلق میگیرد اشاره کرد و اظهار داشت:تسهیلاتی که برای بازنشستگان در نظر گرفته بودیم ادامه دارد و یکی از آنها استفاده از خدمات بیمه ملت است . با توجه به حقوق بازنشستگان کشوری اعتبار برایشان ایجاد می شود.

وی گفت:بر اساس حقوق ۱.۲ میلیون،۲.۴ میلیون،۳.۶ میلیون ،۴.۸ میلیون و ۶ میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری تسهیلات می دهیم که به صورت وام بدون بهره می توانند از آن استفاده کنند.

افتخاری همچنین در خصوص سهام دار شدن بازنشستگان کشوری در صندوق ای تی اف دولت تاکید کرد:بر اساس تسهیلاتی که فراهم شد ۸۰ هزار بازنشسته کشوری برای دریا فت سهام ثبت نام کردند و این بازنشستگان در حال حاضر یک میلیون تومان سهام این صندوق را دارند.

 

بیشتر بخوانید

راه هایی برای مقابله با بدافزارها

چند راهکار ساده می‌تواند شما را از صدمات ناشی از حمله بدافزارها دور نگه دارد. در این مقاله با تعدادی از آنها آشنا میشود. ۱ – آمادگی در برابر حملات ●همواره از بروزترین نرم‌افزارهای دارای مجوز به همراه آخرین نسخه‌های Patchهای آنان استفاده کنید. ● تمام سیستم‌های موجود در شبکه را اسکن کنید تا از […]

 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به طرحهای مختلف برای بازنشستگان اشاره کرد و افزود:از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده و علاوه بر آن پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و همچنین وامهای روتین هفت میلیون تومانی بازنشستگان نیز ادامه دارد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار