• ۲۲۰ بازدید
  • خرداد ۱۸, ۱۳۹۹
نحوه ایجاد لیست آدرس ها برای ارسال گروهی جیمیل

چگونه برای ارسال گروهی ایمیل ها در جیمیل لیستی از آدرس ها ایجاد کنیم

 

 

 

 

نکات مقاله :

  • ایجاد لیست آدرس برای ارسال گروهی ایمیل ها در جیمیل 
  • راهنمای تصویری ساخت و ارسال ایمیل گروهی در جیمیل 
  • چگونه یک فهرست ای‌میل گروهی برای استفاده در جی‌میل ایجاد کنیم 
  • آموزش ایجاد لیست ایمیل برای برنامه جیمیل برای ارسال ایمیل گروهی 
  • آموزش گام به گام چگونگی ساخت ایمیل گروهی 
  • تنظیمات جیمیل جهت ارسال ایمیل گروهی 
  • نحوه ایجاد گروه ایمیلی در جیمیل 
  • آموزش گروه بندی مخاطبین اکانت جیمیل

در آنی یار با ما همراه باشید.

با استفاده از Gmail ، ارسال ایمیل های گروهی به اشخاص یا شرکت ها با هر آدرس ایمیل در حساب Gmail شما آسان است. شما فقط باید تمام آدرس های ایمیل را در قسمت To دریافت کنید ، موضوع و پیام خود را بنویسید و دکمه GMass (به جای دکمه ارسال Gmail) بزنید. در این مقاله ، سه روش مختلف برای راه اندازی آن پنجره نوشتن با تمام آدرس های ایمیل شما را به شما نشان خواهم داد. هر کدام جوانب مثبت و منفی دارند.

چگونه برای ارسال گروهی ایمیل ها در جیمیل لیستی از آدرس ها ایجاد کنیم

ارسال گروهی ایمیل ها با استفاده از جیمیل کار دشواری نیست. شما می‌توانید آدرس ایمیل مخاطبین خود را در کنار یکدیگر در بخش آدرس‌ها درج کنید و سپس ایمیل خود را یادداشت کرده و آن را ارسال کنید. اما راهی هست که می‌توانید با ایجاد لیستی از آدرس‌های ایمیل در گروه‌های مختلف، به ارسال گروهی ایمیل‌ها سرعت ببخشید.

در این مطلب قصد داریم به آموزش ساخت لیستی از آدرس‌های ایمیل بپردازیم. شما می‌توانید به عنوان مثال گروهی از ایمیل‌ها را داشته باشید که در آن آدرس ایمیل همکارانتان درج شده و در گروهی دیگر آدرس ایمیل دوستان نزدیک خود را قرار داده باشید. اگر قصد دارید در ارسال گروهی ایمیل‌ها زمان زیادی را صرف درج مجدد ایمیل‌ها کنید، این مطلب را از دست ندهید.

ایجاد لیستی از ایمیل‌ها با استفاده از Google Contacts

در گوگل همه مخاطبینی که در جیمیل می‌بینید و به آن‌ها دسترسی دارند، توسط نرم افزار Contacts گوگل مدیریت می‌شوند. برای ایجاد لیستی از مخاطبین که می‌توانید در جیمیل از آن استفاده کنید، باید ابتدا به وب اپلیکیشن Google Contacts مراجعه نمایید.

یک مرورگر باز کرده و وارد لینک Google Contacts شوید. در این بخش، مخاطبی که می‌خواهید را انتخاب کنید. برای این کار تیک مربع کنار نام افراد را فعال نمایید. این کار را برای هر تعداد از مخاطبینی که می‌خواهید به لیست خود اضافه کنید، تکرار نمایید.

مطمئن شوید که هرکدام از مخاطبین انتخاب شده شما، آدرس ایمیل هم در کنارشان داشته باشند. در غیر این صورت، قادر به ارسال ایمیل به آن ها نخواهید بود.

پس از اضافه کردن مخاطبین انتخاب شده به لیست، روی آیکونی که شبیه به یک برچسب است (شماره ۱ در تصویر زیر) کلیک کنید و سپس گزینه Create Label را مطابق شکل انتخاب نمایید.

برچسب ایجاد شده خود را انتخاب کنید. توصیه می‌کنیم این نام را طوری انتخاب کنید که همیشه در خاطرتان بماند و برایتان آشنا باشد.در نهایت گزینه Save را بزنید تا لیست ایجاد شود.

برای افزودن مخاطب جدید به این لیست، مخاطب مد نظر خود را انتخاب کرده، روی برچسبی که می‌خواهید مخاطب را به آن اضافه کنید کلیک کنید و در نهایت گزینه Apply را بزنید.

پس از انجام مراحل فوق، حالا می‌توانید یک لیست جدید از مخاطبین ایجاد کنید.

مقالات پیشنهادی

راهکار افزایش سرعت اینترنت با تعویض کانال Wi-Fi

حتما برای شما نیز پیش آمده است که با وجود اتصال از طریق Wi-Fi، از کیفیت سیگنال Wi-Fi خود رضایت نداشته باشید و این مشکل روی سرعت اینترنت شما نیز تاثیر گذاشته باشد. یکی از دلایل کندی سرعت اینترنت، تراکم سینگال‌های موجود در یک منطقه است؛ مشکلی که در مناطق شلوغ و به ویژه محیط‌هایی که تعداد ساختمان […]

ارسال گروهی ایمیل با استفاده از لیست ایجاد شده

حالا که لیست را ایجاد کردید باید وارد جیمیل شوید تا بتوانید ایمیل‌های گروهی خود را ارسال کنید. پس از آن که صفحه بارگذاری شد، گزینه Compose را انتخاب کنید تا امکان درج ایمیل جدید را داشته باشید.

از پنجره New Message نام برچسب یکی از لیست‌هایی که انتخاب کرده‌اید را یادداشت کنید. به محض تایپ کردن حروف اولیه، نام کامل برچسب نمایش داده خواهد شد.

پس از انتخاب برچسب، محتویات ایمیل را پر کنید و در نهایت گزینه Send را بزنید تا ارسال ایمیل به مخاطبین موجود در لیست انجام شود.

دقت داشته باشید که گوگل تنها به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در روز ۵۰۰ ایمیل ارسال و دریافت کنید. به همین دلیل در صورتی که این محدودیت را زیر پا بگذارید، برای ارسال ایمیل‌ها با ارور مواجه خواهید شد.

همچنین لازم به ذکر است که شما می‌توانید با استفاده از روش فوق، نام چند برچسب مختلف از لیست‌های ایجاد شده خود را وارد کنید تا به طور همزمان، ایمیلتان به تعداد افراد بیشتری ارسال شود.

 

منبع: HowToGeek

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار