• ۲۱۷ بازدید
  • خرداد ۲۰, ۱۳۹۹
جاماندگان سهام عدالت، گوش به زنگ باشند

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از طرح ۲ فوریتی نمایندگان درباره جاماندگان سهام عدالت خبر داد.

محمدرضا پور ابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح دو فوریتی درباره جاماندگان دریافت کننده سهام عدالت در مجلس خبر داد و گفت:این طرح اعلام وصول شده و پس از تشکیل کمیسیون ها به کمیسیون مربوطه برای بررسی بیشتر برگردانده خواهد شد.

او با اعلام اینکه در طرح یاد شده، برای افرادی که از دریافت سهام عدالت در سال ۸۵ جامانده اند و یا پس از آن مشمول دریافت شده اند، بند هایی آورده شده است، افزود:در این طرح پیش بینی شده از ۵۰ درصد سهام دولت و یا واگذاری شرکت های جدید به مشمولان سهام عدالت داده شود.

پور ابراهیمی تصریح کرد:سعی خواهیم کرد تا یک ماه آینده، افرادی که از دریافت سهام عدالت جامانده اند را در مجلس تعیین تکلیف کنیم.

او با بیان اینکه این طرح دارای ۸ بند و چند تبصره است، بیان کرد:البته این طرح در ۲ بخش، ساماندهی وضعیت موجود دارندگان سهام عدالت و ساماندهی افرادی که از دریافت این سهام جامانده اند، تدوین شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید ساماندهی درباره سهام عدالت در مجلس انجام شود، تصریح کرد:از طریق این اقدام مجلس، هم مشکلات بازار سرمایه کاهش پیدا می کند و هم واگذاری ها بهتر انجام می شود.

 

منبع: نمناک

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار