• ۲۳۹ بازدید
  • خرداد ۲۲, ۱۳۹۹
استعلام اینترنتی خلافی خودرو

نحوه استعلام خلافی خودرو یکی از مهم ترین سوالات رانندگان می باشد که در این گزارش از نمناک با تمام روش های ممکن در این راستا آشنا خواهید شد.

استعلام خلافی خودرو

استعلام خلافی خودرو یکی از چالش برانگیزترین مشکلاتی است که شاید اکثر رانندگان با آن روبرو شده باشند و طبیعتا در این زمینه اگر جستجویی ساده کنید، یقینا با برنامه ها و وب سایت هایی مواجهه خواهید شد که تنها می توانند وقت شما را بگیرند و هیچ کمک در این رابطه به شما نکنند. اکثر آنها نیز حتی ممکن است برای انجام این عملیات از شما درخواست هزینه کنند و این در حالی است که شما برای این فرایند نیازی به هزینه کردن ندارید و کاملا رایگان است. در کلی برای استعلام خلافی خودرو بطور کلی ۴ روش وجود دارد که اولین روش بصورت حضوری و دومین روش به صورت اینترنتی می باشد که در ادامه این مطلب از نمناک بصورت کلی به شما توضیح خواهیم داد.

استعلام حضوری خلافی خودرو
اولین روشی که اصولی ترین و ساده ترین روش جهت استعلام خلافی خودرو می باشد، روش مراجعه حضوری به دفاتر پلیس ۱۰+ می باشد که با ارائه مدارک مربوطه اعم از سند خودرو، بیمه نامه و یا کارت خودرو به همراه ۳ هزار تومان هزینه نقدی، می توانید اقدام به استعلام خلافی خودرو کنید. توجه کنید که اگر خلافی شما بیش از یک میلیون تومان باشد، می بایست به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید.

استعلام پیامکی خلافی خودرو
دومین روشی که قصد معرفی آنرا به شما داریم، استعلام پیامکی خلافی می باشد که در این راستا شما باید کد ۱۷ رقمی VIN که بر روی کارت خودرو شما ثبت شده است را به سامانه «۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰» ارسال کنید و سپس کمی منتظر باشید تا میزان خلافی به همراه شناسه پرداخت خودرو شما بصورت پیامکی ارسال شود.

استعلام تلفنی خلافی خودرو
روش دیگری که شما با استفاده از آن می توانید اقدام به استعلام خلافی خودرو کنید، بصورت تلفنی می باشد که بی شک یکی از آسان ترین روش های ممکن برای این امر می باشد. از این رو اگر شما قصد انتخاب این روش را دارید باید با شماره ۸۸۲۸۸۸ – ۰۲۱ تماس حاصل نمائید و از میزان جرائم و خلافی خودرو خود اطلاع کسب کنید.

کد ussd خلافی خودرو
یکی دیگر از روش های استعلام خودرو استفاده از کد ussd می باشد که از آسان ترین و ساده ترین روش های ممکن در این زمینه می باشد. برای استفاده از این روش کافیست که از منو شماره گیری کد دستوری #۱۱۰* ( ستاره ۱۱۰ مربع ) را شماره گیری کنید که در قدم اول با تصویر ذیل روبرو خواهید شد که می بایست گزینه اول ( خدمات قابل ارائه ) را انتخاب و سپس بر روی Send کلیک کنید؛

 

استعلام اینترنتی خلافی خودرو

 

در کسری از ثانیه، صفحه ای جدید برای شما باز خواهد شد که با وارد کردن شماره ۱ می توانید اقدام به استعلام خلافی خودرو کنید؛

 

استعلام اینترنتی خلافی خودرو

 

در نهایت وارد صفحه ای خواهید شد که برای استعلام خلافی خودرو می بایست کد ۱۷ رقمی VIN را وارد کنید و سپس بر روی Send کلیک کنید؛

 

استعلام اینترنتی خلافی خودرو

 

استعلام اینترنتی خلافی خودرو
در انتها ساده ترین و آسان ترین روش ممکن برای استعلام خلافی خودرو، استفاده از روش اینترنتی می باشد که شما در هر زمان و هر مکان تنها با روشن بودن دیتا گوشی، کامپیوتر و… می توانید اقدام به استعلام خلافی خودرو و اتومبیل خود کنید. برای این امر شما می بایست ابتدا وارد با کلیک بر روی لینک آبی رنگ وارد سایت پلیس راهور شوید.

 

استعلام اینترنتی خلافی خودرو

 

سپس کمی به سمت پائین اسکرول کنید تا به بخش وارد کردن بارکد پشت کارت اتومبیل برسید. در کادر خالی اول باید شماره بارکد را وارد کرده و در کادر خالی دوم می بایست اعداد و حروف داخل تصویر امنیتی را وارد کنید. توجه داشته باشید که اگر این کد به میزان زیادی قابل مشاهده و خواندن نبود، با کلیک بر روی علامت رفرش کنار کادر تصویر امنیتی، تصویر جدیدی برای شما به نمایش خواهد آمد. در نهایت بر روی جستجو کلیک کنید تا میزان خلافی های خودرو شما استعلام شود.

 

استعلام نمره منفی
همچنین جهت استعلام نمره منفی گواهینامه با کد ملی می بایست با کلیک بر روی لینک آبی رنگ وارد وب سایت پلیس راهور شوید و سپس شماره گواهی نامه خود را وارد کنید و در ادامه جهت امنیت، متن داخل تصویر امنیتی را وارد کنید و بر روی جستجو کلیک کنید.

 

استعلام اینترنتی خلافی خودرو

 

روش دیگری که در این زمینه وجود دارد بصورت پیامکی می باشد که باید شماره گواهی نامه خود را به شماره پیامک «۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰» ارسال کنید و منتظر دریافت پیامک نمره منفی گواهی نامه خود باشید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار