• ۲۵۱ بازدید
  • تیر ۴, ۱۳۹۹
چگونه در سامانه تهران من ثبت نام کنیم

چگونه در سامانه تهران من ثبت نام کنیم

نکات مقاله:

  • ثبت نام سامانه حساب شهروندی
  • تهران من ios
  • ثبت نام طرح ترافیک سال ۹۸
  • سایت تهران من طرح ترافیک
  • ثبت نام تهران من با گوشی اندروید
  • ثبت نام تهران من با گوشی اندروید
  • پیامک تهران من
  • تغییر نام کاربری تهران من
  • مهلت ثبت نام تهران من

در آنی یار با ما همراه باشید.

 

از سال گذشته شهرداری تهران با حذف ممنوعیت ورود به محدوده طرح ترافیک، ورود به این محدوده را مشروط به پرداخت پول کرده است.

طبق مصوبه شورای شهر تهران هزینه ورود به این محدوده در سه بازه زمانی ۶:۳۰ تا ۱۰ صبح (اوج)، ۱۰ صبح تا ۱۶ (غیر اوج) و ۱۶ تا ۱۷ (اوج) متفاوت است.

تهران من

بر این اساس بیشترین هزینه ورود به طرح ترافیک در سال ۹۸ برای کسی که در ساعت اوج وارد طرح شده و در ساعت اوج هم خارج شود، ۴۱ هزا رو ۴۰۰ تومان و کمترین هزینه برای کسی که در ساعت غیر اوج وارد شود، ۱۹ هزار و ۳۲۰ تومان است و اگر کسی این هزینه را پرداخت نکند برایش بدهی عوارض منظور می‌شود و هم بعد از یک ماه توسط پلیس جریمه می‌شود.

اما شهرداری تهران برای پرداخت آسان این هزینه اقدام به راه اندازی سامانه تهران من کرده است که شهروندان می‌توانند با ثبت نام در این سامانه و ثبت اطلاعات خودرو خود و پول ریختن به حساب کاربری خود بدون نگرانی از جریمه وارد محدوده طرح ترافیک شوند.

برای این کار ابتدا عبارت my.tehran.ir را نوار آدرس مرورگر اینترنت خود وارد کنید.

سپس در بالای صفحه بر روی عبارت ثبت نام کلیک کنید.

در این مرحله با مشخص کردن اینکه شخص حقیقی یا حقوقی هستید بر روی عبارت مورد نظر کلیک کنید.

در مرحله بعد شما باید با ثبت شماره ملی و تاریخ تولد فرآیند ثبت اطلاعات را آغاز کنید.

در این قسمت شما وارد مرحله ای می شوید که باید برای حساب خود یک نام کاربری انتخاب کنید که هیچ شخص دیگری آن را انتخاب نکرده باشد و سپس با انتخاب رمز عبور و شماره موبایل آن را ثبت کنید.

پس از انجام این مرحله یک کد به شماره موبایلی که ارائه کرده بودید، ارسال می شود، که باید آن کد را در این قسمت وارد کنید.

حالا مراحل ثبت نام شما به اتمام رسیده و می توانید، با بازگشت به صفحه اول و کلیک بر روی عبارت «ورود» وارد صفحه کاربری خود شوید.

 

بیشتر بخوانید

نحوه اطمینان از امن بودن اتصال به اینترنت

امروزه اینترنت تقریبا تمام فضای زندگی افراد را در بر گرفته است. از آنجایی که رعایت نکردن نکات ایمنی در هنگام استفاده از هر وسیله ای ممکن است خطرناک باشد، این قضیه در خصوص اینترنت نیز کاملا صدق می کند. با پیدایش سایت های فروشگاهی و درگاه های پرداخت، کاربران اینترنت می توانند به سادگی […]

 

پس از ورود به صفحه کاربری از منوی سمت راست بر روی عبارت مدیریت خودروها زده و سپس بر روی خودروهای تحت پوشش من کلیک کرده و بعد هم از صفحه مقابل آن بر روی عبارت «افزودن» کلیک کنید. سپس در صفحه ای که باز می شود، شماره VIN و شماره پلاک خودروی خود را ثبت کنید.

در این مرحله اطلاعات خودروی شما ثبت شده است، اما برای ورود به محدود طرح ترافیک باید حساب خود را شارژ کرده و یا کمتر از یک ماه پس از ورود، اقدام به شارژ آن کنید.

برای این کار از منوی سمت راست بر روی عبارت حساب شهروندی زده و سپس بر روی افزایش اعتبار کلیک کنید و سپس مبلغ دلخواه خود را وارد کرده و از طریق کارت بانکی عملیات شارژ را انجام دهید.

شما می توانید برای مشاهده صورت وضعیت ورود و خروج های خود و همچنین مشاهده میزان بدهی عوارضتان، از منوی سمت راست بر روی خودروهای تحت پوشش من زده و با کلیک بر روی فهرست تردد بدهی و ورود و خروج خود را چک نمایید.

پس از کلیک بر روی فهرست تردد از قسمت سمت بالای راست صفحه مقابل آن نوع خودرو را انتخاب کرده تا اطلاعات مربوط به آن ظاهر شود.

در صورت داشتن بدهی، عبارت پرداخت بدهی برای شما نشان داده می شود که با کلیک بر روی آن، این بدهی از حساب شما کم شده و به عبارت «پرداخت شده» تغییر نام می یابد.

شما می توانید برای ثبت نام از طریق موبایل همه مراحل بالا را به شکل زیر طی کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار