• ۲۵۲ بازدید
  • تیر ۵, ۱۳۹۹
روش ردیابی گوشی سرقت شده با خط همراه اول و ایرانسل

گوشی های هوشمند در دنیای امروزی همانند کتابچه خاطرات هر یک از ما هستند که تمام اطلاعات شخصی ما درون آنها ثبت شده اند و به همین دلیل علاقه ای به این نداریم تا افراد ناشناس به اطلاعات ما دست پیدا کنند و بتوانند از اطلاعات ما سودجویی کنند. از این رو گوشی های هوشمند نقش بسیار مهمی در زندگی هر یک از ما دارند. اما در صورت به سرقت رفتن گوشی هوشمند، راه های زیادی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید که در این لینــــــــــک می توانید بیشتر و بیشتر آشنا شوید. با این حال روش دیگری نیز برای ردیابی گوشی هوشمند شما وجود دارد که شاید در میان روش های دیگر آسانتر باشد و بتوانید هر چه بهتر گوشی سرقت شده خود را ردیابی کنید.

4 روش برای دایورت کردن تلفن

روش هایی که متعارفا برای ردیابی گوشی هوشمند به کار می روند، باید دیتا گوشی شما قبل از سرقت روشن باشد تا بتوانید با استفاده از برنامه های مربوطه آنرا ردیابی کنید و در غیر اینصورت گوشی شما ردیابی نخواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود برای ردیابی گوشی بدون نیاز به اینترنت از این روش استفاده کنید. در ادامه این مطلب از آنی یار همراه ما باشید.

ردیابی گوشی توسط اپراتورهای داخلی کشور
۱- ردیابی گوشی با اپراتور همراه اول ؛
اگر سیم کارتی که شما از آن استفاده می کنید، متعلق به اپراتور همراه اول می باشد، باید شماره سریال گوشی خود را توسط یکی از دو روش ذیل به اپراتور ارسال کنید ؛

سرویس ردیابی همراه اول
ارسال شماره سریال گوشی از طریق شماره گیری کد #۲۱۴۱*۱۱۱ * ( ستاره ۱۱۱ ستاره ۲۱۴۱ مربع )
از طریق سامانه جامع پیامکی خدمات همراه اول باارسال ۲۱۴۱ به شماره ۱۱۱
سیستم ردیابی گوشی تا ۱۰ روز پس ازدریافت شماره سریال، به جستجوی گوشی مفقود شده می پردازد و درپایان نتیجه را به اطالع مشترک می رساند. پس از گذشت ۱۰ روز در صورت موفقیت در ردیابی گوشی مبلغ ۳۰۰۰ تومان به حساب مشترک منظور شده و کد رهگیری در اختیار مشترک قرار می گیرد تا مراحل حقوقی را از طریق مراجع ذیربط پیگیری نماید.

درصورت عدم موفقیت، هزینه ای از مشترک کسر نشده و مشترک می تواند برای ردیابی مجدد گوشی خود اقدام کند. در هر دوره، شما تنها می توانید درخواست ردیابی گوشی همراه اول اعالم کنید.

همچنین شما می توانید، در طول هر دوره ۱۰ روزه با شماره های زیر از وضعیت فعال و غیر فعال بودن سرویس ردیابی و نیز تاریخ اتمام مهلت ردیابی اطالع پیدا کنید ؛

شماره گیری کد #۲۱۴۰*۱۱۱* ( ستاره ۱۱۱ ستاره ۲۱۴۰ مربع )
ارسال ۲۱۴۰ به سرشماره ۱۱۱

ردیابی گوشی با اپراتور ایرانسل ؛
اگر داخل گوشی سرقت شده شما سیم کارت اپراتور ایرانسل قرار داشته باشد، برای ردیابی گوشی گم شده خود باید مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید ؛

سرویس ردیابی گوشی ایرانسل
از اپراتور خود بخواهید خط شما را مسدود کند.
۵ روز پس از مسدود شدن خط، کد #۶۱۰۱* را از یک خط ایرانسلی شماره گیری کنید.
شماره سریال ۱۵ رقمی گوشی (درج شده بر روی جعبه گوشی) مفقود شده را وارد کنید.
پس از ثبت موفق شماره سریال گوشی این پیامک برای شما ارسال می شود:«درخواست شما ثبت شد، پاسخ ظرف ۴۸ ساعت از طریق پیامک ارسال خواهد شد».
پس از ۴۸ ساعت پیامکی حاوی نتیجه ردیابی دریافت می کنید:
در صورت مثبت بودن نتیجه ردیابی در اسرع وقت برای طی مراحل قانونی و تهیه دستور قضایی اقدام کنید. ضروریست کد پیگیری که در پیامک برای شما ارسال شده و تاریخ ردیابی در دستور قضایی درج شود.
در صورت منفی بودن پاسخ، می توانید حداقل ۵ روز پس از دریافت پیامک اول مجدداً درخواست ردیابی خود را ثبت کنید.

منبع: نمناک

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار