• ۲۱ بازدید
 • شهریور ۲۶, ۱۳۹۹
نحوه فعال سازی Auto Backup در نرم افزار Word

نحوه فعال سازی Auto Backup در نرم افزار Word

 

 

 

 

نکات مقاله:

 • ریکاوری ورد
 • بازیابی فایل ورد ذخیره نشده ۲۰۱۳
 • بازیابی آخرین تغییرات ورد
 • اتو سیو در ورد
 • بکاپ گیری خودکار اکسل
 • بسته شدن ناگهانی فایل ورد
 • تبدیل فایل asd به word
 • بازیابی فایل ورد ذخیره نشده ۲۰۱۰
 • آموزش نحوه بکاپ گرفتن (Backup) خودکار از یک سند ورد
 • آموزش فعال کردن ذخیره سازی خودکار
 • آموزش فعال سازی ذخیره خودکار و بازیابی اطلاعات در آفیس ۲۰۱۳

در آنی یار با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

M3 RAW to FAT32 / NTFS Converter

M3 RAW to FAT32 / NTFS Converter 3.7.0.0 بازیابی و تبدیل پارتیشن هایRAW

M3 RAW to FAT32 / NTFS Converter دانلود نرم افزار بازیابی و تبدیل پارتیشن های RAW ام۳ راو تو فت۳۲ ان تی اف اس در آنی یار. نرم‌افزار برای تعمیر، تبدیل، و بازیابی پارتیشن‌های RAW شده به حالت اولیه همچنین فایل های دستگاهی NTFS, FAT32 آن‌هم بدون از دست رفتن اطلاعات استفاده می‌شود. یکی از […]

تهیه بک آپ یا نسخه پشتیبانی از اطلاعات مهم، امری است که باید همیشه و همواره در بازه های زمانی معین از اطلاعات خود انجام دهیم و حداقل از اطلاعات مهم باید همیشه بک آپ داشته باشیم. البته اگر فایل ها زیاد دستخوش تغییرات نیستند، می توانید پس از اعمال هر تغییر از آنها بک اپ بگیرید و مشکل دیگر این است که گاها ما فراموش می کنیم که باید بک آپ بگیریم و هر زمان که به خاطر آوردیم از اطلاعات بک آپ می گیریم. البته موضوع این پست عمومی نیست و فقط مختص نرم افزار Word است و کاری که ما قصد داریم انجام دهیم این است که بک آپ گیری خودکار از فایل ورد را فعال کنیم.

برای این منظور فایل Word مربوطه را باز کرده و به منوی File بروید.
از بین گزینه ها، گزینه ی Options را از لیست سمت چپ انتخاب کنید.

 

نحوه فعال سازی Auto Backup در نرم افزار Word

 

سپس از بین گزینه های موجود پانل سمت چپ، Word Options را انتخاب کنید.

 

نحوه فعال سازی Auto Backup در نرم افزار Word

 

سپس فرم را به پایین اسکرول کرده و به قسمت Save می رسید. در اینجا تیک گزینه always create backup copy را فعال و OK کنید.

 

نحوه فعال سازی Auto Backup در نرم افزار Word

 

فایل بک آپ دقیقا در همان مسیری که این فایل Word قرار دارد، ایجاد خواهد شد. پسورد فایل بک آپ wbk می باشد. تغییرات در بازه های زمانی مشخصی روی فایل بک آپ اعمال می شوند و فایل بک آپ هم دقیقا مانند فایل اصلی خواهد شد.

نکته آخر در این خصوص اینکه،هرگر و هرگز نباید اینکار را جایگزین بک آپ دستی از فایل های مهم کنید و همیشه شما باید از فایل های مهم سیستم تان، در یک ذخیره سازی خارجی مانند هارد اکسترنال و یا ذخیره سازهای شبکه ای مانند NAS به منظور بک آپ ذخیره کنید. فایل بک آپ خودکار در ورد، در همین سیستم و در کنار فایل ورد ایجاد می شود. اگر به هر دلیلی هارد سیستم دچار آسیب سخت افزاری شود، دیگر دسترسی به اطلاعات غیرممکن می شود و یا ممکن است هزینه های زیادی برای شما در پی داشته باشد. پس شما باید از قبل در خصوص فایلها و کلا اطلاعات مهم سیستم تان چاره ای اندیشیده باشید. در ضمن تغییر مذکور بصورت خودکار در فایل های ورد اعمال می شود. در اسناد جدیدی که ایجاد می کنید، پس از اینکه برای اولین بار پس از وارد کردن متن مورد نظر و فشردن کلید Ctrl + s که به منظور Save استفاده می شود، فایل ورد بصورت خودکار فایل بک آپ را ایجاد می کند و دقیقا همین رویه برای فایل های وردی که از قبل در سیستم تان دارید، مصداق دارد. شما کافیست که فایل ورد مورد نظر را باز کرده و پس از اینکه تغییری در فایل بوجود آوردید، آن را Save کنید و اکنون خواهید دید که بصورت خودکار فایل Backup از آن فایل Word ایجاد می شود.

 

بیشتر بخوانید

نکات کلیدی در فعال‌سازی رمز دوم پویا

چنانچه هنوز از رمز دوم (رمز اینترنتی) ثابت برای کارت‌های بانکی خود استفاده می‌‌نمایید، ضروری است به منظور ارتقاء امنیت و محافظت از حساب‌های بانکی خود در برابر فعالیت‌های کلاهبردارانه و متقلبانه، هر چه سریعتر نسبت به فعالسازی رمز دوم پویا برای کارت‌های بانکی خود اقدام فرمایید. در ادامه نکات مهم در خصوص رمزهای دوم پویا برای […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳]

منبع: خوش آموز

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار