• ۲۰ بازدید
 • شهریور ۲۶, ۱۳۹۹
جلوگیری از تغییرات ناخواسته در سند ورد

جلوگیری از تغییرات ناخواسته در سند ورد

 

 

 

 

نکات مقاله:

 • چگونه فایل ورد را غیر قابل کپی کنیم
 • چگونه فایل ورد را غیر قابل ویرایش کنیم
 • چگونه فایل ورد را قابل ویرایش کنیم
 • جلوگیری از کپی فایل ورد
 • ثابت کردن متن در ورد
 • قفل کردن متن در ورد ۲۰۱۶
 • قفل گذاشتن روی فایل ورد
 • چگونه فایل ورد را ویرایش کنیم
 • چگونه‌بخشی از‌متن‌را‌در‌Wordغیرقابل ویرایش کنیم
 • جلوگیری از کپی و ویرایش فایل ورد
 • قفل کردن فایل ورد برای جلوگیری از ویرایش بخشی از متن‌ها

در آنی یار با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

چه کنیم عکس های پاک شده گوشی دیگر برنگردد

چه کنیم عکس های پاک شده گوشی دیگر برنگردد

عکس های پاک شده در گوشی شما حتی بعد از تنظیمات کارخانه قابل برگشت هستند. در این مقاله با نحوه حذف کامل فایل های گوشی آشنا خواهید شد.

عکس ها، ویدیوها، موسیقی ها و سایر فایل هایی که در هر گوشی هستند، کاملا شخصی هستند و ما دوست نداریم این اطلاعات حتی با احتمال ۱ درصد نیز به دست سایر افراد برسند. از این رو لازم به ذکر است که حتی اگر شما گوشی را ریست فکتور نیز کنید، باز هم فایل های گوشی شما یا حتی عکس های پاک شده گوشی، در حافظه آن باقی می ماند!! خب این بیشتر همانند یک زنگ خطر برای هر یک از ما می باشد چرا که ما دوست نداریم تا اطلاعات داخل گوشی که یکبار حذف شده اند، مجددا توسط فردی که گوشی را خریداری کرده است و یا به آن قرض داده ایم، باز گردند. از این رو ما برنامه ای را در نظر داریم که این مشکل را بصورت کامل برطرف می کند و […]

در نرم افزار ورد، شما به روش های مختلفی می توانید از دستکاری شدن اسناد خود جلوگیری کنید. بعنوان مثال یکی از کارهایی که در این خصوص می توانیم انجام دهیم این است که پسورد برای فایل Word تنظیم کنیم. گاها وقتی اسناد ورد خود را باز می کنید، شاید تغییرات ناخواسته ای توسط خود شما روی آن ایجاد کنید. مثلا ناخواسته قسمتی از سند ورد را حذف کنید و یا تغییراتی روی فایل ورد انجام دهید(مثلا دستتان به دکمه های کیبورد خورده است). شما می توانید اسناد ورد را lock کنید. روش قوی ای برای حافظت از سند Word تان نیست چون با یک کلیک فایل قفل شده و با یک کلیک هم unlock می شود. اما می توانید از تغییرات ناخواسته روی سند ورد محافظت کنید.

برای فعال کردن ویژگی Lock که بصورت پیشفرض فعال نیست، کافیست که گزینه Quick Access را Word کلیک کرده و سپس گزینه More Commands را کلیک کنید.

 

شماره گذاری خطوط در نرم افزار Word

 

بدین ترتیب فرم Word Options باز خواهد شد. از کامبوباکس Choose commands From، گزینه All Commands را انتخاب کرده و از لیست پایین آن گزینه Lock را یافته، آن را انتخاب و دکمه Add را کلیک کنید تا به لیست سمت راست اضافه شود. سپس فرم را ok کنید.

 

شماره گذاری خطوط در نرم افزار Word

 

دکمه Lock در کنار Quick Access toolbar اضافه می شود. این ویژگی در اصل از اکسل ۲۰۱۰ اضافه شده که با استفاده از آن می توانید سلول ها را قفل کنید ، اما می توانید از این ویژگی برای قفل کردن موقتی سند نیز استفاده کنید.
وقتی یک سند ورد را باز کنید، دکمه lock را کلیک کنید. خواهید دید که امکان ویرایش، حذف و هرگونه تغییر در سند ورد وجود ندارد. با کلیک دوباره همین گزینه، سند unlock می شود.

 

بیشتر بخوانید

دیسک های بوت سفارشی

دیسک های بوت سفارشی

اگر نیاز به نصب ویندوز یا لینوکس دارید و به درایو CD / DVD دسترسی ندارید ، یک درایو USB قابل بوت راه حل است. می توانید با استفاده از آن برای اجرای برنامه راه اندازی سیستم عامل ، درست مانند CD یا DVD ، به درایو USB بوت شوید. ما چندین لینک به برنامه […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳]

منبع: خوش آموز

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار