• ۲۲۴ بازدید
 • آبان ۱۴, ۱۳۹۹
اینترنت شما واقعا چند مگابیت بر ثانیه است

اینترنت شما واقعا چند مگابیت بر ثانیه است

 

 

 

 

نکات مقاله:

 • تست سرعت اینترنت
 • بالاترین سرعت اینترنت در ایران
 • سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه
 • سرعت دانلود اینترنت ۱۶ مگ مخابرات
 • رتبه بندی سرعت اینترنت در جهان ۲۰۱۹
 • اینترنت با سرعت ۱۶ مگابایت
 • رده بندی سرعت اینترنت در ایران
 • تست سرعت اینترنت
 • آموزش تست سرعت اینترنت
 • سرعت اینترنت خود را دقیق محاسبه کرده و ببینید‌
 • تفاوت مگابیت و مگابایت در محاسبه سرعت اینترنت

در آنی یار با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

3. ایجاد و باز کردن فایلها در ورد 2016

۳. ایجاد و باز کردن فایلها در ورد ۲۰۱۶

فایلهای ورد سند نامیده می شوند. هر وقت که یک پروژه جدید را در ورد آغاز می کنید، شما نیاز خواهید داشت تا یک سند جدید بسازید، این سند جدید می تواند خالی باشد و یا اینکه از روی یکی از الگوهای پیش فرض موجود در ورد ایجاد گردد […]

 

اطلاع‌یافتن از سرعت اینترنتی که استفاده می‌کنیم، می‌تواند جذاب باشد و به ما به شناسایی بهترین سرویس‌ها کمک کند. آزمایش سرعت اینترنت بدون استفاده از ابزارهای دقیق امکان‌پذیر نیست. در‌حقیقت دسترسی پیدا‌کردن به ابزارهای باکیفیت می‌تواند هرگونه سردرگمی را به‌سرعت و به‌راحتی از بین ببرد.

 

ابزارهای تست سرعت اینترنت

همان‌طورکه گفته شد، ابزارهای تست سرعت اینترنت می‌توانند عملکرد سرویس شما را کاملا بررسی کنند؛ به‌همین‌دلیل، می‌کوشیم در این مطلب ، تعدادی از ابزارهای برتر تست سرعت اینترنت را به شما معرفی کنیم.

 

۱. SpeedOF.Me

 

ابزارهای تست سرعت اینترنت

تصویری از منوی SpeedOF.Me برای تست سرعت اینترنت

 

SpeedOF.Me را می‌توان یکی از ابزار‌های تست سرعت مبتنی‌بر HTML5 به‌حساب آورد. این ابزار حجم کمی دارد و به‌منظور ارزیابی دقیق، روش‌های خاصی دنبال می‌کند. SpeedOF.Me با درخواست دانلود فایل‌های بزرگ، سعی می‌کند سرعت دقیق اینترنت را ثبت کند. این آزمایش به‌‌طور‌واقعی با اطلاعات مربوط به دانلود، آپلود، وقفه و… به‌روز می‌شود. حتی سایر اطلاعات همانند آدرس IP و محل سرور را هم نمایش می‌دهد. همچنین، کاربران بخش مربوط به تاریخچه را هم مشاهده خواهند کرد که به‌راحتی باعث می‌شود به تمام سوابق دسترسی پیدا کنند. بد نیست بدانید امکان اشتراک‌گذاری اطلاعات در فیسبوک و توییتر هم به‌راحتی وجود دارد.

این وب‌سایت به‌جای انتخاب یک مکان، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین سرور را در میان ۱۱۶ سرور موجود انتخاب و بررسی می‌کند و نه‌تنها جذاب‌ترین تست سرعت اینترنت را ارائه می‌دهد؛ بلکه بهترین داده‌ها و ویژگی‌ها را برای بازدید فراهم می‌کند.

 

۲. TestMy.Net

 

ابزارهای تست سرعت اینترنت

تصویری از منوی testmy.net برای تست سرعت اینترنت

 

اگر به‌دنبال آزمایش خاصی هستید که بتواند داده‌های بیشتری در مقایسه با سایر آزمایش‌ها نمایش دهد، TestMy.net می‌تواند گزینه‌ای عالی باشد. با شروع کار، گزینه‌هایی مبنی‌بر آزمایش سرعت دانلود، آپلود، ترکیب یا فقط زمان تأخیر خواهید داشت. هر آنچه به آن علاقه‌مند هستید، انتخاب کنید تا آزمایش به‌طور‌خودکار آغاز شود. سپس نمودار دقیقی از شیوه‌ی عملکرد برایتان تهیه خواهد شد.

بد نیست بدانید TestMy.Net می‌تواند مقایسه‌ای میان سرعت اینترنت شما با میانگین جهانی، ایالات متحده‌ی آمریکا و… هم ترتیب دهد و نتایج آن را برای استفاده در آینده می‌توانید ذخیره‌سازی کنید. توجه کنید در‌صورت نامفهوم‌بودن اطلاعات، راهنمایی‌های مفیدی وجود دارد که کمک خواهند کرد بتوانید بهترین استفاده را ببرید.

 

۳. SpeedTest.net

 

ابزارهای تست سرعت اینترنت

تصویری از منوی speedtest.net برای تست سرعت اینترنت

 

یکی از ابزارهای برتر تست سرعت اینترنت را می‌توان Speedtest.net دانست که عملکرد بسیار خوبی دارد. فناوری‌ای که این ابزار به‌کار می‌گیرد، هوشمند و کاملا سریع است. در‌حقیقت، Speedtest.net می‌تواند نزدیک‌ترین سرور را تشخیص دهد و پس‌از‌آن، آزمایش کاملی انجام دهد و اطلاعات مربوط به دانلود و هرگونه وقفه را ارزیابی کند. بعد از هر آزمایش، می‌توانید نظرسنجی را تکمیل کنید و به سؤالات مرتبط جواب دهید. این مسئله باعث می‌شود این ابزار بتواند پایگاه داده کاملی ایجاد کند.

 

۴. Internet Health Test

 

ابزارهای تست سرعت اینترنت

تصویری از منوی internet health test برای تست سرعت اینترنت

 

آیا می‌خواهید هنگامی‌که فشار زیادی روی شبکه وجود دارد، دید کامل‌تری به سرعت اینترنت داشته باشید؟ تست سرعت اینترنت در این بستر درمقایسه‌با سایر ابزارها، اندکی بیشتر طول می‌کشد؛ اما نتایج آن را می‌توان بسیار دقیق توصیف کرد. در‌حقیقت، Internet Health Test وضعیت اتصال شما را ازطریق گروهی از سرورها و زیرساخت‌ها برقرار می‌کند تا بتواند وضعیت سرعت اینترنت را در وضعیت‌های گوناگون بررسی کند.

از میانگین سرعتی که پس از آزمایش نمایش داده می‌شود، دل‌گیر نباشید؛ زیرا احتمالا کمتر از سایر آزمایش‌ها خواهد بود. وضعیت حفظ حریم خصوصی این وب سایت هم کاملا مشخص شده است. درحقیقت، وب‌سایت این حق را برای خود حفظ می‌کند که همه‌ی اطلاعات را ذخیره و برای مطالعات موردنیاز بازبینی کند.

 

۵. Fast.com

 

ابزارهای تست سرعت اینترنت

تصویری از منوی fast.com برای تست سرعت اینترنت

 

Fast.com را می‌توان وب‌سایت ساده‌ای توصیف کرد که Netflix مدیریت می‌کند. این وب‌سایت کاملا خودکار سرعت اینترنت را آزمایش خواهد کرد و به‌راحتی آن را نمایش خواهد دارد. این آزمایش را در هر مکانی می‌توانید انجام دهید. در‌صورتی‌که هیچ کدام از منوها برایتان اهمیتی ندارند و فقط عدد مربوط به سرعت را می‌خواهید، باید سراغ بخش Fast بروید که برایتان ایجاد شده است.

یکی از ویژگی‌های این وب‌سایت را می‌توان پشتیبانی از تعداد زیادی زبان عنوان کرد. با اینکه این ویژگی نمی‌تواند کارایی زیادی داشته باشد، زمانی مفید خواهد بود که پس از آزمایش سرعت بخواهید اطلاعات بیشتری مشاهده کنید.

 

۶. Google Fiber Speedtest

 

ابزارهای تست سرعت اینترنت

تصویری از منوی google fiber speedtest برای تست سرعت اینترنت

 

آزمایش سرعت اینترنت گوگل به‌عنوان بخشی از خدمات فیبر ارائه شده است؛ اما فقط تبلیغ نیست. هر فردی می‌تواند از Google Fiber Speedtest استفاده کند و از‌آنجاکه گوگل در حال انجام کار است، جای تعجب ندارد آین آزمایش دقیق و کارآمد باشد. در‌حقیقت، باید بگوییم آزمایش گوگل یکی از آزمایش‌های سریع‌ سرعت اینترنت است که تاکنون امتحان کرده‌ایم. در گوشه‌ی سمت راست قسمت بالا، اعلام خواهد شد به کدام سرور متصل خواهید شد. گزینه‌ی Learn More می‌گوید با Google Fiber تا چه سرعتی را می‌توانید انتظار داشته باشید. در این بخش، تبلیغات هم نمایش داده خواهد شد. اگر می‌خواهید آزمایش سریع و دقیقی داشته باشید، این ابزار را امتحان کنید.

 

تست سرعت اینترنت موبایل

فرایند واقعی اندازه‌گیری سرعت اتصال به اینترنت شما ساده است. برای اندازه‌گیری سرعت اینترنت در موبایل هم پیشنهاد می‌کنیم از SpeedTest.Net استفاده کنید. درواقع، اپلیکیشن این وب‌سایت برای استفاده در تبلت و گوشی هوشمند دردسترس قرار دارد. توجه کنید در‌صورت متصل‌بودن به شبکه‌ی وای‌فای، Speedtest سرعت شبکه‌ی وای‌فای و در‌صورت خاموش‌بودن وای‌فای، اینترنت دیتا را بررسی خواهد کرد.

نکته: این احتمال وجود دارد که برای هربار آزمایش سرعت اینترنت، حجمی معادل ۲۰ مگابایت مصرف شود. بد نیست بدانید هر اندازه سرعت اینترنت شما سریع‌تر باشد، میزان داده‌ی بیشتری استفاده خواهد شد.

بیشتر بخوانید

دریافت رمز پویا هم پولی شد

دریافت رمز پویا هم پولی شد

بانک مرکزی بارها در بیانیه های خود تاکید کرده دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک مجانی است و هزینه ای بابت آن از مشتریان دریافت نمی شود، با این حال گزارش ها حاکی است اپراتورها هزینه پیامک را از شارژ مشتریان برخی بانک ها کسر می کنند. بانک مرکزی بارها و بارها در اطلاعیه‌های […]

منبع: زومیت

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار